Jak używać feromonów i o czym pamiętać podczas zakupów?
Zakup odpowiednich feromonów to dopiero połowa sukcesu. Okazuje się, że także sposób ich używania może mieć realny i newralgiczny wpływ na to, jak zadziałają na osoby znajdujące się wokół nas.
Gdyby nie wpływ czynników cywilizacyjnych oraz zbyt szybki tryb życia nastawiony na pracę, zamiast na budowę relacji międzyludzkich, to dziś nie potrzebowalibyśmy badań nad syntezą feromonów, gdyż nasze ciało wytwarza je samo z siebie. Zmiany te jednak zaburzyły ten naturalny cykl i to co dziś jesteśmy w stanie wyprodukować jest często dawką niewystarczającą by choćby dotrzeć do drugiej osoby. Ludzkie feromony uległy osłabieniu, dlatego zapraszamy do lektury poniższego tekstu, by nauczyć się właściwie korzystać oraz wybierać te, które syntetyzuje się w nielicznych laboratoriach na całym świecie.
Jak dokonać właściwego wyboru?
Na wybór właściwego produktu spośród całej gamy asortymentu feromonów składa się bardzo wiele czynników. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że tym co najbardziej interesuje klientów to skuteczność danego specyfiku, więc skupmy się na tym istotnym detalu. Zanim jednak zaczniemy rozważania na ten temat musimy przypomnieć, że na naszym rynku istnieją dwa rodzaje feromonów:
– czyste (bezzapachowe i o wysokim stężeniu),
– perfumowane (feromony wzbogacone o zapach markowych perfum, który dodatkowo stymuluje ośrodek przyjemności drugiego człowieka i zwiększa efekt zastosowania produktu, pomimo że stężenie jest tu trochę mniejsze).
To na co powinniśmy zwrócić uwagę podczas zakupu feromonów (niezależnie od rodzaju) to zawsze powinno być stężenie. By ułatwić sobie wybór i dokonać wstępnej selekcji już na samym początku możemy odrzucić wszystkie oferty, gdzie jest mniej niż 0,15 mg/ml – są za słabe więc nie działają. Drugą ważną cechą markowych feromonów jest ich stosunek pojemności do ceny. Wytworzenie 1 mg/ml to koszt 6000$, dlatego 14ml flakonik musi kosztować przynajmniej 300 zł, by był on odpowiednio skuteczny.
Sposób użycia
Niewielu zdaje sobie sprawę, że feromony uwalniają się podobnie jak perfumy – poprzez kontakt z ciałem w najbardziej ukrwionych miejscach. Dlatego też aplikacja ich jak swoje ulubione pachnidło jest najbardziej efektywnym rozwiązaniem. W ramach przypomnienia są to:
– szyja i dekolt,
– klatka piersiowa,
– skóra za uszami (do bliższych kontaktów),
– zgięcie łokci oraz nadgarstki.
Osoby, które od lat zajmują się rynkiem feromonów zalecają również, w oparciu o swoje doświadczenie i opinie klientów, by odrobinę feromonów nanieść na skórę wokół ust i pod nosem. Cyrkulacja powietrza naszego układu oddechowego pozwoli feromonom na lepsze dotarcie do osób w naszym otoczeniu.
Tu nie ma magii
Działanie feromonów zależy od kilku dodatkowych czynników, dlatego warto zapamiętać, że:
– nie każdy jest na nie równie podatny, a im osoba, na której zamierzamy przetestować ich działanie, dłużej nas zna tym efekty mogą być mniej zadowalające (ze względu na wyrobiona opinię na nasz temat),
– zawsze stosuj feromony na skórę (to ciepło uwalnia ich prawdziwy potencjał),
– im bliżej znajdujemy się drugiej osoby tym feromony są skuteczniejsze,
– efekty mogą być bardzo intensywne, dlatego umiar i ostrożność są tu więcej niż zalecane (zbyt duża dawka może wręcz dać odwrotny efekt niż to pierwotnie było w planie).
Materiał przygotowany przy współpracy z redakcją Świata Doznań.
serafin
wrz 08, 2016 @ 14:14:32
Fajny artykuł, dobrze że gdzieś wreszcie wspomniano o stężeniu feromonów bo wiele produktów zawiera ich śladowe ilości (głównie te tańsze preparaty) – a przecież stężenie jest niesamowicie istotne jeżeli chodzi o działanie. Dużo czytałem na ten temat, ale tylko jedna porównywarka produktów drogeryjnych chyba podaje stężenia: http://www.biotrendy.pl/kategoria-produktu/feromony/
polecam rzucić okiem, bez względu gdzie zamierzamy kupić, aby się nie nadziać – tak jak mój kolega, który kupił tani produkt i całkiem inne działanie było (słabsze), niż tego który ja wybrałem…