Feromony – jak stosować by działały?
Już od jakiegoś czasu na rynku światowym, w tym i na naszym rodzimym, pojawił się specyfik pod ogólną nazwą feromony. Jak to więc ma miejsce w przypadku nowości, tak i w tym wywiązał się spór o to czy produkt ten ma faktyczne zastosowanie i użycie go daje jakiekolwiek pozytywne efekty, czy może po raz kolejny ktoś chce zarobić na tym genialnym w swojej prostocie pomyśle, nie oferując w zamian obiecankach w chwili zakupu korzyści.
Obecnie wiemy, że człowiek – podobnie jak przedstawiciele fauny – wydziela za pomocą swojej skóry substancje (feromony) zawierające w swoim składzie informacje o nim samym.
Problem w tym, że choć natura obdarzyła nas umiejętnością ich produkcji na własny użytek, wraz z postępem cywilizacji, zarówno umiejętność ta jaką posiada nasz organizm jaki i stężenie niemal zanikły. Nadal jesteśmy zdolni do wysłania w powietrze wokół nas dawki tych wabiących i uatrakcyjniających naszą osobę substancji. Jednakże… Słabe i pozbawione większości swoich docelowych właściwości nie są one w stanie odnieść jakikolwiek pozytywny dla nas efekt. Nim uda im się przetransportować informacje: „osoba, która mnie wysłała jest dla ciebie odpowiednia, atrakcyjna itd.” , feromony te giną, ulatniają się niczym para wodna.
Z pomocą w tym przypadku przychodzą oferowane przez sklepy z artykułami erotycznymi substancje wytworzone w warunkach laboratoryjnych, a powszechnie znane jako feromony syntetyczne. Są one sztucznym wytworem jednak oddającym w skali 1/1 zarówno właściwości jak i strukturę swojego naturalnego odpowiednika. Występują w różnym stężeniu lecz to nie o ich intensywność zapachową chodzi lecz o ich możliwie jak największą ilość wysyłaną w powietrze wokół stosującego je człowieka. Skoncentrowany produkt ten ma również ta zaletę, iż wystarczy jedna kropla by uzyskać pożądany przez nas efekt.
Użycie ich jest bardzo proste. W zależności od skoncentrowania produktu należy nałożyć jego niewielką ilość w strategicznych miejscach na naszym ciele. Najbardziej do tego celu nadają się nadgarstki, szyja, okolice za uszami (przy bliższym kontakcie) a także okolice nosa i ust. W tym ostatnim przypadku zapewniamy sobie zwiększoną cyrkulację powietrza mogącego pomóc nam przy rozprzestrzenianiu feromonów po pomieszczeniu lub w najbliższej okolicy, w której się znajdujemy. Wydychając powietrze intensyfikujemy ich ruch, a dzięki temu szybciej trafią one do potencjalnego odbiorcy.
Ciekawą informacją dodatkową jest fakt, iż można je łączyć ze swoimi ulubionymi perfumami – feromony z perfumami jako jeden produkt jednak także istnieją – nie zmieniając jego zapachu. Jedyna korzyść dodatkowa jaka może wyniknąć z tego zabiegu, to to, że ładny zapach naszych perfum jedynie wzmocni efekt działania tego wyrobu chemicznego.
*Na naszym rynku możliwe jest także zakupienie mydła w kostce zawierającego te substancje odpowiedzialna za obraz naszej atrakcyjności w oczach płci przeciwnej.
Materiał powstał dzięki wiedzy eksperckiej autorów serwisu swiatferomonow.pl.